• Category : PONUKA

BÝVAJTE PEKNE A POHODLNE

Doprajte si aj vy komplexný návrh interiéru dizajnérom

Ak ste sa práve rozhodli zmodernizovať Vaše už existujúce bývanie, prípadne sa chystáte zariaďovať úplne nanovo, odporúčame Vám obrátiť sa na interiérového dizajnéra.

Zo skúsenosti môžeme povedať, že sa u klientov často stretávame s výbornými nápadmi a vytipovanými predstavami o ich novom bývaní, avšak takmer stále vnímame prítomnosť neistoty z celkovej vizuálnej predstavy v ladení a zariadení interiéru dokopy. Ako dizajnéri našich klientov usmerníme a celkový návrh interiéru im predstavíme v podobe plošných nákresov, či 3D vizualizácií, kedy majú jedinečnú možnosť vidieť celkový dizajn interiéru ešte pred samotnou realizáciou.

Každý koncept návrhu akejkoľvek jednotlivej miestnosti s klientmi neustále konzultujeme a posúvame ho do finálnej podoby. Stavili sme na rokmi overený postup práce. V úvode komunikácie Vám zašleme predbežnú cenovú ponuku, kde po jej odsúhlasení a uhradení zálohovej platby sa pustíme do práce. Dohodneme si spoločný termín stretnutia, kde si prekonzultujeme všetky podrobnosti a detaily ohľadne konceptu návrhu interiéru. Následne vypracovávame dispozičné riešenia každého priestoru, nákresy s pohľadmi kuchynskej linky a prípadne ďalších nábytkov na mieru.

Predbežný návrh spolu konzultujeme a po odsúhlasení začíname s 3D vizualizáciami. Pri ďalšej konzultácii má už klient možnosť vidieť interiér v predbežnej podobe s reálnymi farbami stien, so zvolenými materiálmi a zariadením. V prípade potrebných korektúr návrh upravíme a vyhotovíme predfinálne vizualizácie, ktoré sú zväčša už len malý krôčik od záverečného riešenia.

Finálny návrh Vám odovzdáme vo forme výtlačkov všetkých podkladov od dispozičného riešenia interiéru, cez nákresy nábytkov pre stolára (či iné profesie) až po samotné 3D vizualizácie, a zároveň sa v tomto bode uhrádza aj zvyšná suma platby za celkovú odvedenú prácu. Naša spolupráca je týmto uzavretá a tešíme sa z novovzniknutého projektu.

Skôr ako nás oslovíte, skúste si položiť zopár otázok:

  • Aký veľký rozsah práce by mal mať náš spoločný projekt?
  • Máte predstavu o štýle bývania, ktorý by Vám vyhovoval?
  • Rátate s tým, že nárh interiéru zaberie aj pár týždňov?
  • Určili ste si finančný rozpočet na návrh a zariadenie interiéru?
  • Máte špeciálne požiadavky?
  • Môžeme začať?

 

Prezrite si naše portfólio a kontaktujte nás. Zašleme Vám nezáväznú cenovú ponuku a po jej schválení sa môže naša spolupráca začať.

Vytvorme spolu ďalší úspešný projekt.

počúvame – kreslíme – navrhujeme – vizualizujeme